המלצות קורס מנטורים

 

 

"תודה רבה גבי!! היה מרתק,ראוי לציון איך שמרת על רמה מקצועית וקשב למרות שהקורס התקיים בזום"

סטיבן איתן מנכ"ל מMicromedic Technologies (לשעבר)

 

 

 

"גבי תודה רבה על קורס מעניין ומרתק אשר מקנה כלים חשובים גם לחיים עצמם.הובלת את הקורס ביעילות ובתבונה רבה.יישר כוח!"

ראובן כנפי מנכ"ל בית אלפא (לשעבר)

 

 

"גבי,היה מעניין,מהנה ומרתק ובעיקר העברת את זה בתשוקה אדירה כאילו זו הפעם הראשונה,למדתי הרבה"

עידו ויסמן סמנכ"ל שיווק בינ"ל פריגת

 

"עשרות שנים ניהלתי עסקים רבים ומורכבים בכל רחבי העולם, התייעצתי עם יועצים טובים וטובים פחות, עברתי סדנאות מועילות ומועילות פחות. שמחתי מאוד על ההזדמנות שניתנה לי להשתתף בסדנת הכשרת מנטורים של מכון היצוא ע"י גבי סינגולדה. משתתפי הסדנה היו מנכ"לים וסמנכ"לים מנוסים של חברות מייצאות. למדתי בסדנה מה זה מנטור ואיך צריך מנטור לעבוד, התנסות חדשה לחלוטין עבורי. התחלתי את הסדנה בספקנות רבה, חשבתי שאין לי מה ללמוד, וסיימתי אותה בסיפוק רב עם ערך מוסף אמתי. גבי לימד אותנו במהירות ויעילות ובצורה מעניינת, איך להיות מנטור מקצועי. גבי הוא מדריך מקצועי נעים הליכות ברמה גבוהה עם ידע רב במנטורינג כמו גם בעל יכולת הדרכה מצוינת."

 יוסי שילוח סמנכ"ל בכיר לשיווק ופיתוח עסקי (בדימוס) אורמת מערכות בע"מ. פברואר 2017.

 

 

"שמחתי להשתתף בקורס/תוכנית המנטורים האחרונה, הגעתי מתוך רצון לעזור ולתרום לתעשייה ושמחתי להיווכח שמכון היצוא בנה תוכנית מקצועית ויסודית ליצואנים שזקוקים לעזרה .

למרות מספר המפגשים המוגבל יחסית, בהחלט למדתי המון על תפיסת העולם המנטורית, על השילוב שלי עם בעל העניין בחברה הפוטנציאלית, על התפקיד העדין שלי בלהיות מנטור (וגבולות הגזרה מול ייעוץ) ,

הקורס הועבר על ידך בצורה מקצועית עם דגשים על עיקרי הדברים, ההרצאות הוגשו בחן המיוחד שלך והתרגולים היו טובים, מהנים ומלמדים.

אשמור על קשר"

 דניאל הכהן סמנכ"ל ויועץ עסקי 

"יורשה לי להודות לך עבור השתלמות המנטורים במכון היצוא שהייתה מלאת ענין ,חשפה את כולנו למידע חדש ומתודות עבודה  עכשוויות ,  והייתה קולחת ושוטפת.

תודתי בעבור הניהול המקצועי של הסדנה שהועברה  ברמה גבוהה כמצופה ממאמן וותיק ובעל נסיון כמוך."

בברכה

עמוס הראלי מנכ"ל ביטום לשעבר ויועץ למנכ"לים

 

 

"התמודדת עם משימה כמעט בלתי אפשרית - להעביר לנו תורה שלמה במסגרת זמן צפופה וקצרה.

נכון, שיתפנו פעולה, אבל - המיומנות שלך, השליטה החומר והרהיטות, הם אלה שעשו את המשימה העמוסה הזאת לחווייתית, מאתגרת ומלמדת."

יצחק גולדשטיין מנהל שיווק בכי"ל

"שמחתי מאוד להכיר אותך ולהשתתף בקורס המנטורים שהובלת במכון היצוא

הכלים שהקנית  לנו , חלקם מוכרים לי ורובם חדשים הונחלו בצורה נעימה אך מאוד עניינית

התרגול השוטף נתן התחושה שאני יכול לשלוט במבנה השיחה עם הנחנך ולסייע בעדו"

שי לוי מנכ"ל חברה ביטחונית

 "קורס המנטורים של מכון הייצוא היה מאתגר ומעניין. תמהיל המשתתפים היה מרתק ותרם רבות לשיח ענייני, מקצועי וחוויתי. האינטראקציה בין המנחה - גבי סינגולדה למשתתפים הייתה מעולה וגרמה לנו המשתתפים ללמוד רבות על תהליכי העבודה והתקשורת בין חונך לנחנך. גבי הצליח בארבעה ימים להעביר חומר לימודי והתנסותי רב; זה היה אתגר לא פשוט  אך גבי עמד בו בהצלחה."

אילן סולל  סמנכ"ל חברת סטארט-אפ

“You can not teach an old dog a new trick”

"זהו הפתגם שחשבתי עליו כשהוזמנתי לקורס הכנה למנטורים. כולנו אנשים עם ניסיון רב בניהול ועברנו לא מעט קורסים דומים במהלך הקרירה שלנו. כבר מהתחלה הוכחת לנו שיש לך הרבה לתרום ולהעשיר את הניסיון והידע שצברנו. למדנו והעצמנו את היכולת לתקשר ולהקשיב. חידדנו את ההבדל החשוב בין מנטור ויועץ. הסימולציות הדגישו עד כמה קשה המשימה של הקשבה והתמקדות בנחנך. פיתחנו תובנות חדשות והרחבנו ושיפרנו את ארגז הכלים שלנו. השילוב של אישיותך ביחד עם המשתתפים תרם לאוירה פתוחה של אמון ורצון טוב שאפשרה לקלוט חומר רב בזמן קצר."

צבי לרנר סמנכ"ל הנדסה בחברה קנדית

עם סיום  קורס החונכים ליצוא ,במסגרת מכון היצוא , אשר התקיים בהדרכתך ,ברצוני להודות לך באופן אישי על תכנון עריכה וביצוע של קורס מרתק .

הנושאים שנלמדו ותורגלו משנים סדרי מחשבה וביטוי במסגרת הבין אישית ומובילים להנעת תהליכים מקדמים בחברות  המתעלות פעילותן ליצוא .

 

בברכה בארי

 Beeri Lavi I Chief Agricultural Officer

נהניתי מאד בקורס המנטורים בהדרכתך, אהבתי את החומר, את צורת העברתו והאווירה הנעימה.

למדנו הרבה, למרות שנות ניסיונינו הרבות, גם כמנטורים וגם כאנשים.

התרשמתי מאד מהאופן השיטתי והמעניין בו העברת את הקורס.

יקי שירן

מנהל מפעל בתעשייה האוירית

 

קורס מנטורים.jpg