top of page

אימון מנהלים

מימוש חוזקות ועבודה על חסמים, מערכת יחסים אימונית תומכת ובטוחה כמרחב ללמידה ופעולה, פיתוח אינט' רגשית, חברתית, בחינת דילמות ניהוליות ואישיות, עבודה על איזון חלקי החיים השונים.

זיהוי ערכי ליבה כמפת דרכים לסגנון מנהיגות וניהול ויצירת חיבור עמוק לערכי ואתגרי הארגון.

מערכות יחסים וכלים לניהולן, ניהול שינויים ומצבי משבר, פיתוח חזון מלהיב ותכניות פעולה ואחריות מעשית לביצוען.

הרחבת "ארגז הכלים" הניהולי ועידוד צמיחה אישית.

 • מה זה אימון אישי?
  בעיניי זהו מסע פנימה אל עצמך, המקום בו אתה מברר בדיוק מה הערכים שמרכיבים אותך. מה חשוב לך? מה מעכב אותך? מה החלומות שלך? שמתם לב שאני שואל שאלות, זהו אחד הכלים המרכזיים באימון כשאני שואל אותך על נושאים שאתה מעלה. אתה למעשה עונה לעצמך ומקבל בהירות, מיקוד, הבנה וגם תכנית פעולה לפעמים. זהו חלל אינטימי של שותפות כפוף לסודיות, ביני לבינך בו את/ה לומד, בוחר ואז פועל. וכל כולו מרוכז בך ובחלקים השונים בעולמך, זהו צעד אמיתי ומשמעותי ובעל אומץ ליצירת שינוי בחייך. מקום של כוח בו את/ה מתגלה בפני עצמך בכנות עם העוצמות, החולשות ולומד להכיר, להבין ואפילו לצחוק, ולהתחיל לאהוב את עצמך. זו הזמנה לשינוי פנימי שמאפשר את השינוי החיצוני אותו תרצה לבצע בחייך.
 • מה זה אימון מנהלים או אימון עסקי?
  למעשה זהו אותו אימון אישי בחליפה מתאימה של מנהל או בעל עסק, תוך התמחות והבנה בעולמות התוכן שלהם. בעיקרון השימוש במונח נולד כדי לאפשר למאמנים להתמקד בסוגי הלקוחות בעלי צרכים ואיפיונים דומים בכדי ליצור התמחות. בדיוק כמו שיש אימון להפרעת קשב או אימון לפיתוח קריירה וכו'. למי מתאים אימון? בגדול לכל מי שמעוניין ורוצה בשינוי או שיפור גם אם לא בדיוק ברור לו מה הוא רוצה לשנות ולשפר. ובהחלט אם הוא יודע מה הוא רוצה. זה לא מתאים למי שלא מוכן להתאמץ, זה לא מתאים למי שלא מוכן להתחייב, זה לא מתאים למי שלא רוצה שינוי.
 • למה לקוחות הגיעו אלי לאימון?
  - עבודה - החלפת מקום עבודה/שינוי קריירה/קידום בארגון/איזון בין עבודה למשפחה/משברים/שיפור ופיתוח עצמי - מערכות יחסים/הסתגלות לשינוי ארגוני/פיטורים. - עסקים - הקמת עסק/פיתוח עסק קיים/איזון בין העסק לחיים/כשלון עסקי/רצון לצאת מהעסק /שותפויות/עסק משפחתי/רצון בעצמאות. - אחר - הגשמת חלום/הרגשת תקיעות/קשיים בזוגיות,משפחה/קושי בתקשורת/בטחון עצמי/פיתוח עצמי/חיפוש איזון בחיים.
 • כמה זמן לוקח תהליך האימון?
  זה משתנה, לא מדובר בתהליך ייצור. לכל אדם קצב משלו ודרך משלו ורצונות משלו. בד"כ בין 10-15 פגישות בנות עד שעה, בד"כ אחת לשבוע או שבועיים. לפעמים יש אפשרות לאימון נקודתי בנושא ספציפי במספר פגישות. תהליך האימון יכול לנוע על טווח של בין שלושה חודשים ועד שנה תלוי בך ובי.
 • איך אימון מתבצע?
  ראשית נפגש לפגישת היכרות ראשונית כדי לראות שיש כימיה וחיבור אישי וכדי לבנות אמון. במידה ומחליטים להתחיל אני אשלח אליך שאלון שמטרתו למקד אותנו לקראת תהליך האימון. בד"כ אימון ראשון נבצע פיזית פנים אל פנים ולאחר מכן נפגש בסקייפ או בטלפון. וכן זה עובד נהדר גם בסקייפ (שיחת וידאו חינם דרך המחשב) וגם בטלפון. למעלה מ 90% מהלקוחות שלי מתאמנים כך, זה מאפשר גמישות כמו אימון בשעות מאוחרות או בתוך זמן העבודה (בהסכמת הארגון). זה חוסך זמן, נסיעות וכסף אבל הכי חשוב - זה עובד!
 • כמה עולה אימון?
  "ככה וככה" אומרים בגששית. מה המחיר של לקום עם חיוך לעבודה שאתה אוהב? מה המחיר של הגשמת חלום? כמה זה שווה לך?! בקצרה, זו אחת ההשקעות הטובות ביותר שעשיתי בחיי ביחס של עלות תועלת (כן, גם אני התאמנתי) ואם קראת עד לכאן וכל מה שחסר לך זה מחיר, לחץ על "צור קשר" לתאם שיחת היכרות חינם!
 • מהם סיכויי ההצלחה של אימון?
  אי אפשר לאמוד את זה באחוזים, שינוי הוא תהליך קשה ומורכב שקשה מאוד לבצע אותו לבד וכן יש גם כישלונות. עצם הבחירה בתהליך אימון מגדילה בעיניי את סיכויי ההצלחה שלך לבצע שינוי עשרות מונים. גם התשובה ל"מה זו הצלחה"? שונה מאדם לאדם, בפגישת ההיכרות מגדירים מטרות וציפיות ואם אנו מסכימים אפשר להתקדם. השאלה הנכונה תהיה "מה אם זה יצליח?" תדמיינ/י רגע איך החיים שלך ייראו אז? איזו השפעה תהיה לזה עליך? איזו השפעה תהיה לזה על הקרובים אליך?
noun_discussion_4095102.png

ממליצים על אימון מנהלים

כשהתחלתי את התפקיד, כבר עלו בפני מספר דילמות אישיות אשר לא חוויתי בעבר. השיחות עם גבי נתנו לי ארגז כלים להתמודד עם מצבים חדשים  וחישלו אותי יותר,ממליץ על גבי בחום!!

ערן שמרלק, מנכ"ל נגב אקולוגיה

bottom of page